Dekoracje do domowego biura

Część osób zajmujących się content marketingiem pracowała zdalnie zanim jeszcze ta forma stała się tak popularna. Obecnie zazwyczaj zarówno copywriterzy, korektorzy, content managerowie, jak i inni specjaliści z branży, przyjeżdżają do siedziby firmy sporadycznie, a swoją pracę wykonują w domowym biurze. Ze względu na to, że spędzają w nim wiele czasu, powinni zwracać szczególną uwagę na jego ergonomię, a także dekoracje, które mogą wpływać na ich nastrój i efektywność. Na jakie ozdoby do domowego w biura warto postawić? Podpowiadamy.

Plakaty do domowego biura

Chcąc zmienić wystrój swojego domowego biura, nie trzeba od razu wykonywać skomplikowanych i drogich remontów. Wystarczy dodać kilka elementów ozdobnych, które nieco odmienią charakter tego wnętrza. Obecnie dużą popularnością cieszą się plakaty, które są dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów, dzięki czemu bardzo łatwo można dopasować je do stylistyki pomieszczenia.  

Ich ogromną zaletą jest również cena — są znacznie tańsze niż obrazy, dlatego decydując się od czasu do czasu na nowy motyw, niskim kosztem możemy odmienić wnętrze. W domowym biurze najlepiej sprawdzą się plakaty 100×70. Rozmiar ten zaliczany jest już do wielkoformatowych modeli, dlatego nie sposób przeoczyć takiej dekoracji. Ozdobę tą można zawiesić na ścianie lub postawić na półce, na przykład nad biurkiem. Plakaty mogą przedstawiać ciekawe grafiki, pejzaże, ale również hasła motywacyjne, które dodają chęci do pracy.  

Parawany do domowego biura 

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na to, aby wydzielić osobne pomieszczenie do pracy w domu. Z tego powodu dużą popularnością wśród osób pracujących w trybie home office cieszą się parawany bimago, które łączą w sobie funkcjonalność i dekoracje. Pozwalają one na optyczny podział pomieszczeń, dzięki czemu strefa pracy może być oddzielona od strefy relaksu i wypoczynku. Podczas wyboru parawanu, należy zwrócić uwagę również na jego parametry dekoracyjne. Powinien on być dopasowany do stylistyki pomieszczenia w którym ma zostać użyty.  

Obecnie na rynku znajdziemy modele, które będą idealnym uzupełnieniem wnętrz urządzonych zarówno w klimacie nowoczesnym, klasycznym, glamour, rustykalnym, jak i loftowym. Mogą składać się z dwóch lub trzech części. Zazwyczaj wykonane są z litego drewna, na które nakłada się flizelinowe płótno z nadrukiem. Produkty takie łatwo się przechowuje i nie wymagają specjalnego montażu, dzięki czemu w każdej chwil, kiedy nie będą już potrzebne, można je złożyć i schować. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
lorem ipsum

Czym jest i skąd się wzięło Lorem Ipsum?

Następny artykuł
biuro dla copywritera w warszawie

Wirtualne biuro dla copywritera - najtańsza alternatywa dla stacjonarnego punktu

Zobacz też