Kategoria

Słowniczek pojęć

7 Artykuł(y)
lorem ipsum

Czym jest i skąd się wzięło Lorem Ipsum?

Odwiedzając strony internetowe, każdemu zdarzyło się natknąć na mądrze wyglądające frazy łacińskie, które zapełniały konkretną przestrzeń tekstową. To Lorem Ipsum.
duplicate content

Czym jest duplicate content?

Na przestrzeni lat zmieniało się nastawienie klientów do strategii marketingowych, przechodziły również transformacje same koncepcje. Internet pozwalał na zwiększenie świadomości klienta wobec danego produktu. Niestety podczas strategii marketingowych popełniane są błędy - sprawdź czym jest duplicate content?
storytelling

Czym jest storytelling i jak go wykorzystać w marketingu?

Storytelling to w dosłownym tłumaczeniu opowiadanie historii. Ludzie zawsze ciekawi byli różnych historii, wysłuchiwania ich, czytania i oglądania. Aktualnie wykorzystuje się storytelling w marketingu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w jaki sposób!
content

Dobry content marketing – definicja i zasady

Na przestrzeni lat zmieniało się nastawienie odbiorców (klientów), przeobraziły się także strategie marketingowe, content. Część życia przeniosła się do internetu, który służy wszystkim, jako bank informacji, również o produktach, które chciałoby się kupić.
hashtag

Czym jest hashtag i do czego służy?

Zastanawiasz się, czym jest hashtag i w jakim celu się go używa? Zapewne miałeś już z nim do czynienia, szczególnie jeśli masz konto na Instagramie, Twitterze lub Facebooku. Co daje stosowanie hashtagów w sieci? Sprawdź!