Grzegorz

Zasiłek rodzinny w Niemczech – czym jest Kindergeld?

System zasiłków, dopłat i ulg jest w Niemczech bardzo rozbudowany. Jednym z najważniejszych świadczeń rodzinnych jest Kindergeld – zasiłek na dzieci, będący odpowiednikiem polskiego 800+. Czym dokładnie jest to świadczenie, komu przysługuje i co zrobić, aby je uzyskać?

Gwarancja bezpieczeństwa – warto inwestować w używane pojazdy

W świecie motoryzacji wybór samochodu to decyzja, która rzutuje na wiele aspektów naszego życia. Nie tylko decyduje o komforcie przemieszczania się, ale także może wpływać na nasz budżet czy wizerunek. Decydując się na zakup, stajemy przed dylematem - nowe czy używane auto? Bez wątpienia, nowe auta przyciągają nas swym blaskiem, nowoczesnymi technologiami i gwarancją producenta. Ale czy warto od razu odrzucać alternatywę, jaką są używane pojazdy?
copywriting

Copywriting – jak zostać copywriterem?

Copywriter to zawód, który pozwala na pracę w domu. To wolny zawód, gdzie najczęściej nie jest się zobligowanym do ustalonych godzin pracy, możesz swoją pracę wykonać rano, w południe, a nawet wieczorem.
copywriter

Copywriter i copywriting – na czym polega ta praca?

Bardzo popularnym obecnie zawodem jest copywriter. Trudno znaleźć odpowiednie określenie w języku polskim, ale mówiąc ogólnie, copywriter zajmuje się pisaniem tekstów. Zapotrzebowanie na copywriterów jest w tej chwili bardzo duże, ponieważ w marketingu panuje wysoka potrzeba dobrej jakości treści.