Sukcesy naszych Klientów w 2016 roku

Dla ponad 95% naszych Klientów to był bardzo dobry rok współpracy. Dzięki działaniom content marketingowym uzyskali znacznie lepsze wyniki w stosunku do poprzedniego roku.

Content marketing to najskuteczniejsze narzędzie

Content marketing jest obecnie uznawany za jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Nasi Klienci przekonali się o sile jego działania. Tworzenie wartościowych treści i ich dystrybucja skierowana do zdefiniowanych grup docelowych pozwoliła im osiągnąć większe zyski.

Poniżej prezentujemy wybrane wyniki niektórych Klientów. Nie sposób pokazać wszystkich. Jeśli wydają Ci się nierealne, chętnie udowodnimy ich wiarygodność na spotkaniu handlowym. Zapraszamy.

Niektóre mogą Ci się wydawać słabsze od pozostałych, ale musisz wiedzieć, że z niektórymi Klientami współpracujemy od lat i trudno jest z roku na rok podnosić w tak błyskawiczny sposób statystyki. Z wieloma Klientami rozpoczęliśmy współpracę w 2016 r.  i wobec tego nie mamy jeszcze punktu odniesienia. Z pewnością za rok powstanie odpowiedni wpis.

Podsumowanie wyników klientów firmy Network 2015-2016

W ciągu 2016 r. zrealizowaliśmy 64 projekty, w tym:

  • 12 wdrożeń sklepów na Magento.
  • 39 serwisów w ramach i-Ekosystemów.
  • 13 serwisów firmowych i portali.

Network Interactive rok 2016 w liczbach

 

Wdrożenia e-sklepów i serwisów dla znanych marek

Wdrożyliśmy e-sklepy i systemy B2B, serwisy i-Ekosystemu, strony produktowe, firmowe i portale – dla znanych polskich i zagranicznych marek. Zobacz nasze case study»

Klienci Network logotypy

 

 

Chcesz, by Twoja firma osiągnęła taki sukces jak naszych Klientów?

Skorzystaj z naszego content marketingu.
Mamy dla Ciebie szeroką ofertę w zakresie projektowania i wdrażania sklepów internetowych w oparciu o Magento, obsługi technicznej i marketingowej sklepów internetowych, oraz wdrażania serwisów www w oparciu o CMS WordPress – zapraszamy do kontaktu»

Większość naszych stron osiąga świetne wyniki, zajmują wysokie pozycje w Google i generują wartościowy ruch, który przynosi firmie zysk.

Zobacz nasze realizacje serwisów na WordPressie»

Zobacz nasze realizacje serwisów na Magento»