Cerrad – nowoczesna strona firmowa

Przebudowaliśmy stronę firmową w efekcie uzyskując responsywny i wielojęzyczny serwis firmowy, z czytelną i atrakcyjną prezentacją aranżacji, katalogu produktów, przyjazny dla użytkowników.

Problem: strona nieatrakcyjna wizualnie i mało użyteczna

Duża firma o mocnej pozycji na rynku potrzebowała odświeżenia strony internetowej – która nie zmieniała wyglądu i funkcjonalności przez dłuższy czas. Strona miała przestarzałą strukturę, była mało intuicyjna, nieatrakcyjna wizualnie i nie była dopasowana do urządzeń mobilnych. Potrzebowała odświeżenia brandingu, nowej, bardziej dynamicznej identyfikacji wizualnej i responsywności.

Wzbudzić zaufanie klienta może tylko strona firmowa, która nadąża za potrzebami użytkowników.

Rozwiązanie: Poprawa zawartości pod względem jakości i UX

Stworzyliśmy nowoczesną prezentację aranżacji i intuicyjny katalog produktów – z uwzględnieniem różnych potrzeb użytkowników. Przygotowaliśmy interaktywną prezentację sieci sprzedaży, wdrożyliśmy wielojęzyczność witryny i dostosowaliśmy ją do urządzeń mobilnych (responsywność).

Przy wdrożeniu katalogu produktów wykorzystaliśmy integrację systemu WordPress z Magento. Dzięki temu użytkownik swobodnie przechodzi z aranżacji do produktów z danej kolekcji.

Zobacz efekt integracji WordPressa z Magento»

Sprawdzić się mogą tylko te rozwiązania, które są tworzone z myślą o użytkowniku.

 

 

Prezentacja aranżacji Cerrad

Wynik: większy ruch na stronie

Po przebudowie strony firmowej wzrosła liczba odwiedzin. Nie tylko więcej użytkowników wchodziło na stronę, wracało do niej, ale i spędzali na niej więcej czasu – co wskazuje na pozytywny odbiór serwisu. Statystyki wypadają bardzo obiecująco.

  • W ciągu miesiąca średnio: 25 tys. sesji, 17 tys. użytkowników i 141 tys. odsłon.
  • Czas spędzania użytkowników na stronie – ponad 3 minuty.
  • Niski współczynnik odrzuceń: 33%

Większość naszych stron osiąga świetne wyniki, zajmują wysokie pozycje w Google i generują wartościowy ruch, który przynosi firmie zysk.

Zobacz nasze realizacje serwisów na WordPressie»

Zobacz nasze realizacje e-sklepów na Magento»

Serwis firmowy przyjazny dla użytkownika jest kluczem do sukcesu w e-biznesie.